Product
Toggle Nav
Minu ostukorv

Fondüükomplekt Copper (Boska)

134,95 €
Saadaval
SKU
340040

Täiuslik juustufondüü komplekt koos vaskpotiga - stiilne ja ülipraktiline. Vask tagab suurepärase soojusjuhtivuse. See tähendab, et juustufondüü püsib kaua parimal temperatuuril. See auhinnatud komplekt võimaldab maitsvat juustufondüüt nautida lausa tundide kaupa.

Boska vaskfondüü-komplekt on varustatud eriti tugeva betoonaluse, põleti ja nelja fondüükahvliga. See fondüükomplekt võitis kuulsa Red Dot disainiauhinna. See tarnitakse isegi jahedas kinkekarbis - ideaalne kingituseks!

Maitsva juustufondüü tegemine on lihtne - sulata lemmikjuustud ja lõigake juurde mõni baguette, juurviljalõike, kana- või lihatükke. Serveeri seda klaasikese veiniga ja kogemus on täiuslik!

Hooldamine
Soovitame pesta vasest fondüüpotti käsitsi vähese koguse sooja vee ja pesuvahendiga. Fondüükahvleid tohib pesta nõudepesumasinas, nii on need eriti hõlpsasti puhastatavad.

Kiirtellimus / Helista poodi

LAI VALIK
juustud ja tarvikud

ANNAME MAITSTA
proovi enne ostmist

HEAD NÕUANDED
juustutarkused

ÕIGE JUUSTUPABER
juust säilib kaua

Üksikasjad

Kuidas kasutada põletit?
Vastavalt instruktsioonile tuleb fondüü põletit täita kas etanool-süütevedelikuga või süütegeeliga.

  • Kui kasutate süütevedelikku, siis see kallatakse selle pealt aukudega anuma/põleti sisse, soovitame täita mitte rohkem kui poole peale. Kindlasti tasub ka kontrollida, et midagi ei leki, et vältida tuleohtu. 
  • Kui kasutate põletuspastat või -geeli, siis jätke kõrvale see aukudega põleti, pasta läheb ümarasse metallnõusse/põletisse, mille põhjas on ka vastav märge

Idee: oleme soovitanud oma klientidele näiteks Biofire süütegeeli. Selle põlemisel ei teki tuhka, suitsu ega häirivad lõhnu. Kliendid on selle toote kohta head tagasisidet andnud, aga eks igaühel on oma lemmikud.

Pärast süütegeeli või -vedeliku lisamist tuleb põleti peale korralikult kinnitatada pealmine osa (õhuavadega) - sellega on mugav reguleerida ka leegi laiust ja tugevust. Reguleerida tasub mõlemal juhul, nii geeli/pastat kui vedelikku kasutades.

Pärast kasutamise lõpetamist kustutage leek selleks ette nähtud leegi summutajaga. Enne fondüüpoti ja põleti liigutamist oma kohalt on kindlasti oluline oodata, et see jahtuks.

Soovitused veel

  • Fondüüsegu teha valmis eraldi potis ning siis valada see ümber fondüünõusse.
  • Fondüünõu ja põleti on selleks, et fondüüd serveerida ja hoida fondüüsegu soojana.

 

 

Lisainfo
Lisainfo
Kaal (g) 1000