Juustukuningate Stuudio asub Tallinna kesklinnas, bussijaama lähedal, aadressil Masina tn 20.

   

 

Juustude degustatsioonid 

Siin korraldame toredaid juustukoolitusi eesti või inglise keeles, Small Talk ja suhtluskunsti koolitusi, vahvaid kokkamisõhtuid ja muudki põnevat. Jälgi reklaami Juustukuningate facebooki lehel

Ruumide rentimise võimalus

Hoolivatele inimestele saame neid ägedaid ruume ka välja rentida - näiteks seminariks, õhtusöögi kohaks, koosolekuks, kokkamisõhtuks või peoks. Kirjuta meile armastanjuustu@juustukuningad.ee - kirjelda oma soovi, lisa inimeste arv, kuupäeva/kellaaja soov ja erisoovid ning me teeme pakkumise. Hinnad on meil soodsad ja sisaldavad: 3 avarat ruumi, 2 ekraani, wifi, magnettahvel, 1 parkimiskoht.

Kaasa võib tuua ja kohapeal tarbida oma sööke ja jooke. Kohapeal saab osta ka juustutarvikuid jm väikest valikut Juustukuningate tooteid.

Rentimisel saab enda kasutusse 4 ruumi. Vaata videotuuri siin.

 • Lounge ruum 1. korrusel, kus on diivanid, TV, garderoob. See ruum sobib hästi tervitusjoogi pakkumiseks saabujatele, niisama mõnusaks ajaveetmiseks vms.
 • Suur ruum, kus on lauad, toolid, suur ekraan, kööginurk. See ruum sobib hästi seminariks, juustukoolituseks, kokkamisõhtuks, koosolekuks, peoks vms. Laudu (kokku 5 tk) saab paigutada pika lauana, ruudukujuliselt või eraldi. Istuma mahub kuni 30 inimest, õhtusöögiks soovitame mugavalt paigutada pigem 8-14 in.
 • Kontorituba on meie enda ruum, aga kokkuleppel saab saab vajadusel ka sinna eralduda, kui seminari käigus on vaja teha arutelusid väiksemates gruppides.
 • Allkorruse ruum, kus on dekoratsiooniks juusturiiulid ja peamisena pokkerilaud - see ruum sobib kasutamiseks hilisõhtuse pokkeriruumina või ka näiteks suurema sündmuse garderoobina.

Tegevuste ideed

 • Juustukoolitus sh juustud, kastmed, snäkid, soovi korral vein ning presentatsioon kestusega 15 min kuni 2 tundi (erinevad võimalused vastavalt soovile). Keelevõimalused: eesti, inglise, hollandi, rootsi, ukraina. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Kokkamisõhtu st kokkamine ägeda juhendajaga, retseptid ja 3-käiguline õhtusöök koos lauavee ja tee/kohviga. Õhtusööki valmistada ka ise - meilt saab rentida õhtusöögi-nõud (kuni 20 komplekti), lauakaunistused ja klaasid. Istekohti on meil küll kuni 34, aga õhtusööki on mugavam nautida kuni 20 inimesega ning kokkama mahub tegutsema kuni 14 inimest. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Seminar, tiimiüritus, koolitus, strateegiapäev vms - meie ruumid ja lauad-toolid on lihtsalt ümber paigutatavad vastavalt vajadusele, näiteks teatri stiilis või aruteludeks meeskondade kaupa. Istekohti on kuni 34, laudu 5. Ekraane on 2. Muide, me pakume ka 15 min kiir-juustukoolitust, mis sobib hästi seminari kohvipausiks. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Small Talk ja Suhtluskunsti seminar - sobib hästi lisandväärtuseks tiimiüritusele, on meeleolu tõstev, hariv ja praktiline, sisaldab ka toredaid harjutusi. Läbiviija on Juustukuningate brändingu autor, pikaajalise turunduse, müügi- ja kliendisuhete juhtimise kogemusega koolitaja ja coach, Merit Miller. Kestuse variandid: 1,5-4,5 tundi, täpsed fookusteemad saab eraldi kokku leppida. Küsi lisainfot ja pakkumist: merit@juustukuningad.ee.
 • Pokkeriõhtu sõpradega. Meil on pokkerilaud ja muud vajalikud tarvikud, saab korraldada ka juhendatud õppe või meeleoluka võistluse kuni 10 inimesele 1 laual või kuni 20 inimesele 2 laual. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Vastuvõtt või pidu. Meie avarad ruumid sobivad suurepäraselt, paiknedes läbi 2 korruse, kõrged laed, muusika võimalus, ekraanid, lauad-toolid, mahutavus istumisega kuni 34 in, vabamas formaadis kuni 50 inimest. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Pakume veel mitmeid huvitavate tegevuste võimalusi, mida on tore liita oma ürituse osaks. Näiteks kunsti töötoad Eesti disaineritega (nahakunst, ehte valmistamine), pillimeeste esinemine või taustamuusika jms. Huvi korral küsi täpsemalt: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Oma korraldatud tegevused, näiteks koolitus, kokkamine, meisterdamine. Küsi rendipakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.

 

Stuudio kodukord

 • OLE HOOLIV. Palume käituda hoolivalt, nagu oma kodus. Kui sündmuseks liigutati mööblit, palume see enne lahkumist tagasi tõsta. Oma toodud jookide taara palume endaga kaasa viia.
 • ÄRA SUITSETA. Palume ruumides mitte suitsetada, ka mitte e-sigarette.
 • PARKIMINE. Vabade kohtade olemasolul kuni 3 Juustukuningate sildiga parkimiskohta maja otsaküljes. Masina tn tasuta parkimine.
 • WC. Tualetid asuvad välisukse kõrval, koridoris.
 • ARVELDAME ETTE. Arve teeme tavaliselt enne sündmust, kohapeal tarbitud toodete eest saab tasuda peale üritust.