Toggle Nav
Minu ostukorv

Püsikliendiprogramm

Juustukuningate püsikliendikaardiks on personaalne ID kaart

ID kaardiga Juustukuningate püsikliendiks registreerumine on tasuta.

ID kaart kehtib püsikliendikaardina kohe peale registreerumist kõikides Juustukuningate poodides.

ID kaardiga on püsikliendi soodustuseks:

  • 5% juustudele, kastmetele ja snäkkidele
  • tavasoodustusest 5% suurem personaalne sünnipäevasoodustus (nt 5% + 5% = 10%), mis kehtib 1 nädal enne ja 1 nädal peale püsikliendi sünnipäeva ehk kokku 15 päeva
  • regulaarsed püsikliendi eripakkumised
  • üllatuspakkumised

NB! Püsikliendi soodustused ei laiene Juustukuningate kinkepakkidele, juustuvaagnatele, alkoholile, juustutarvikutele ja allahinnatud toodetele.

Info püsikliendi pakkumiste kohta leiab Juustukuningate poodidest, kodulehelt või Facebooki lehelt, lisaks saadame infot e-maili/sms teel sagedusega kuni 3 korda kuus. Uudiskirjadest saab loobuda, vajutades uudiskirja lõpus “unsubscribe“.

Oleme otsustanud kasutada ID kaarti Juustukuningate püsikliendikaardina, sest see on tasuta, keskkonnasõbralik, kiire, turvaline ja mugav.

Juustukuningate kliendikaardisüsteemi partneriks on tubli startup firma www.kliendikaardid.ee, keda ka Eesti President on hea näitena tunnustanud. Kliendikaardid.ee on turvatud keskkond, kus klientide andmed on kaitsutud vastavalt seadusele ja neid ei jagata kolmandatele osapooltele. Turvalisuse tingimustega saab tutvuda ka kliendikaardid.ee kodulehel, samuti saab seal näha oma kliendiprofiili. Eesti ID kaardi kasutamine on soovitav ja toetatud ka Eesti riigi poolt, vaata teavitust ID kaardi kodulehel.

Meie kliendiks saavad registreeruda ka need, kel ID kaarti ei ole või kes ei soovi ID kaarti kliendikaardina kasutada ja sel juhul pakume juustudelt, kastmetelt ja snäkkidelt soodustust 3%. ID kaardiga püsikliendiks registreerudes on meie pakutavad soodustused suuremad ja võimaluste valik laiem, näiteks sünnipäevasoodustus, eripakkumised, e-uudiskiri, sms teavitused jms. Küsimused ja lisainfo: armastanjuustu@juustukuningad.ee