Product
Toggle Nav
Minu ostukorv

Degustatsiooniõhtu Juustukuningate Stuudios, 22.03.2023 kl 17.30-20

59,00 €
Laost otsas
Ainult 0 järgi
SKU
DEG-220323

Me kohtume hubases Juustukuningate Stuudios (Masina 20, Tallinn), maitseme põnevaid juustusid ja veini, õpime valmistama loomingulisi juustuvaagnaid ja tutvume juustufondüüga. Üritus toimub väikeses seltskonnas ja eesti keeles.

Osavõtutasu 59 € sisaldab juustude, juustukastmete, veini või kvaliteetmahla, juustufondüü ja snäkkide degusteerimist. Osalemise garanteerib osavõtutasu laekumine - kiirusta, sest kohtade arv on piiratud.

 

LAI VALIK
juustud ja tarvikud

ANNAME MAITSTA
proovi enne ostmist

HEAD NÕUANDED
juustutarkused

ÕIGE JUUSTUPABER
juust säilib kaua

Üksikasjad

Juustude ja fondüü degustatsiooniõhtuhubases Juustukuningate Stuudios: rikkalikult juustu, fondüüd, snäkke ja juustukastmeid, juurde veini või kvaliteetmahla, hulk praktilisi soovitusi ja inspiratsiooniks ideid. 

JUUSTUD. Räägime juustudest, jagame häid soovitusi juustude nautimiseks, serveerimiseks, säilitamiseks ning sobitamiseks kastmete, mooside, snäkkide ja jookidega.

JUUSTUVAAGNAD. Jagame tarkusi ja õpetame oma salanippe, kuidas teha loominguline ja efektne juustuvaagen.

JUUSTUFONDÜÜ. Naudime juustufondüüd ja räägime, millised on selle nautimise võimalused - näiteks serveerimiseks õhtusöögi asemel.

Sündmus toimub hubases Juustukuningate Stuudios, mis asub Tallinna kesklinnas, bussijaama läheduses, aadressil Masina 20. Sissepääs on Lastekodu tänava poolt. 

Juustuõhtu on eesti keeles.
Alustame degustatsiooniga kell 17.30, peale seda on võimalus nautida head seltskonda kuni kl 20.

Idee: hea kingitus sõbrale, et veeta koos mõnus õhtupoolik. :)

Tere tulemast!