Product
Toggle Nav
Minu ostukorv

Šokolaadifondüü Au Bain Marie (Boska)

33,95 €
Saadaval
SKU
217225

Kõik, mida vajate mõnusa šokolaadifondüü õhtu jaoks, on Choco Fondue Marie. Tänu spetsiaalsele topeltkatlale saate šokolaadi sulatada ilma kõrbemise ohuta ja nautida täiuslikku šokolaadifondüüd kasvõi tundide kaupa. Ideaalne magustoit kahele või ka väikeseks peoõhtuks.

Kiirtellimus / Helista poodi

LAI VALIK
juustud ja tarvikud

ANNAME MAITSTA
proovi enne ostmist

HEAD NÕUANDED
juustutarkused

ÕIGE JUUSTUPABER
juust säilib kaua

Üksikasjad

Just seda komplekti vajate mõnusa šokolaadifondüü õhtu jaoks - Choco Fondue Marie. Tänu spetsiaalsele topeltkatlale saate selles šokolaadi sulatada ilma kõrbemise ohuta ja nautida täiuslikku šokolaadifondüüd kasvõi tundide kaupa. Ideaalne magustoit kahele või ka väikeseks peoõhtuks. 

Bain-marie fondüü komplekt
Nautige tõeliselt muretut fondüü tegemist. Bain-marie meetod hoiab sulatatud šokolaadi optimaalsel temperatuuril 40 ° C (104 ° F). Veekiht kahe fondüüpanni vahel tagab teevalgusest eralduva soojuse ühtlase jaotuse. See spetsiaalne tehnika hoiab šokolaadi kõrbemast, see ei muutu ka sõmerjaks või mõrkjaks, mis on teiste fondüükomplektide tavaline probleem.

Lihtne kasutada
Keraamilised fondüüpotid on ohutud ka mikrolaineahjus kasutamiseks, nii et saate ise valida, kuidas soovite sulatada šokolaadi (-laastusid). Fondüüpotid ja kahvlid sobivad ka pesemiseks nõudepesumasinas, nii et need on mugavalt puhastatavad. Raami puhastamiseks kasutage niisket lappi. Tähelepanu, raami ei tohi panna nõudepesumasinse ega mikrolaineahju. Nõuetekohase hoolduse korral saate seda fondüü komplekti nautida aastaid.

Lisainfo
Lisainfo
Kaal (g) 1000