Product
Toggle Nav
Minu ostukorv

Tujutõstev kinkeraamat "Oma mõtted"

12,00 €
Laost otsas
Ainult -2 järgi
SKU
9416564982019

Tujutõstev kinkeraamat toredatest ütlustest eesti ja inglise keeles. Lase tabavatel mõtetel end inspireerida, soojendada ja naerutada!
Väärt kingiidee, mis sobib ideaalselt sõbrale, abikaasale, lapsele või huumorisoonega kolleegile. Raamat on mõõdult väike ja sisaldab ingliskeelset tõlget, seega seda on tore saata ka Eestist kaugemal elavale sõbrale näiteks õnnitluskaardi asemel.

Mõõt 15 x 15 cm, kaal 270 grammi.

LAI VALIK
juustud ja tarvikud

ANNAME MAITSTA
proovi enne ostmist

HEAD NÕUANDED
juustutarkused

ÕIGE JUUSTUPABER
juust säilib kaua

Üksikasjad

Argipäev muutub värviliseks, kui häälestume kuulama ja märkama. Ootamatult sisukaid mõtteid pakuvad meile lapsed, kes ise alles maailma avastavad.

Lase tabavatel mõtetel end naerutada, soojendada, julgustada ja inspireerida! Sellesse raamatusse on autor 7 aasta jooksul kinni püüdnud oma poja Richardi lihtsaid ja sügavamaid tähelepanekuid, hoolivaid ja kehtestavaid ütlemisi ning murelikke ja lõbusaid küsimusi. Teemade valik on kirju, muu hulgas eestlased, armastus, jalgpall, sõprus, sõda, muusika, mõtlemine, ebaõnnestumine, leiutamine, laulev revolutsioon ja president. See on raamat, mis tõstab tuju, kui see avada suvaliselt leheküljelt. Korraga muutub ebaoluliseks ütleja vanus, jääb vaid mõte.

Raamat on kakskeelne, korraga eesti ja inglise keeles.

Nipp: Kui raamatu esikaane pealkiri "Mulle meeldivad rohkem OMA MÕTTED kui sinu mõtted" tundub kinkimiseks arrogantne, siis kingi raamat teistpidi ja esiplaanil on tagakaane pealkiri "ARMAS olla on lihtne". :)

___________________________

Ütluste autor: Richard Wassenaar

Kontseptsioon: Merit Wassenaar

Ütluste kogumine 2012-2018: Merit Wassenaar

Kujundus: Mirjam Rausberg

Fotod: Mirjam Rausberg

Tõlge: Luisa Tõlkebüroo

Väljaandja: Sun Solutions

Mõõt 15 x 15 cm

 

Lisainfo
Lisainfo
Kaal (g) 270