Product
Toggle Nav
Minu ostukorv

Fondüükomplekt Nero (Boska)

54,95 €
Laost otsas
Ainult 0 järgi
SKU
853528

Nautige pere või sõpradega Fondue Set Nero abil mõnusat juustufondüü õhtut! See täielik komplekt sisaldab 1,3-liitrist tulekindlat keraamilist potti ja 6 vastupidavat kahvlit. Malmist aluse põleti hoiab juustu tundide vältel soojana. Tooge veini ja baguette ning juustupidu võib alata!
Sellesse mugavasse komplekti kuuluv must keraamiline pott sobib kasutamiseks ka gaasipliitidel. Mahuga 1,3 liitrit on pott piisavalt suur, et mahutada 875 grammi fondüüjuustu. 

 

LAI VALIK
juustud ja tarvikud

ANNAME MAITSTA
proovi enne ostmist

HEAD NÕUANDED
juustutarkused

ÕIGE JUUSTUPABER
juust säilib kaua

Üksikasjad

Kvaliteetsed fondüü-aksessuaarid
See fondüükomplekt pakub teile kõike, mida vajate fondüüõhtuks. Fondüüpõleti sobib vedelkütuse ja geelkütuse jaoks (kütus ei kuulu komplekti). Pott istub kindlalt laual oma kindla malmist aluse peal. Kuus fondüükahvlit on valmistatud roostevabast terasest.

Potti on mugav puhastada nõudepesumasinas
Selle fondüükomplekti üks eelis on see, et seda on pärast kasutamist lihtne puhastada. Pott ja kahvlid saab nõudepesumasinas pesta. Pühkige alus üle lapiga ja komplekt on taas kasutamiseks valmis.

Kes on teie maitsva juustufondi külaliste nimekirjas?

-------------------------------------

Kuidas kasutada põletit?
Vastavalt instruktsioonile tuleb fondüü põletit täita kas etanool-süütevedelikuga või süütegeeliga.

  • Kui kasutate süütevedelikku, siis see kallatakse selle pealt aukudega anuma/põleti sisse, soovitame täita mitte rohkem kui poole peale. Kindlasti tasub ka kontrollida, et midagi ei leki, et vältida tuleohtu. 
  • Kui kasutate põletuspastat või -geeli, siis jätke kõrvale see aukudega põleti, pasta läheb ümarasse metallnõusse/põletisse, mille põhjas on ka vastav märge

Idee: oleme soovitanud oma klientidele näiteks Biofire süütegeeli. Selle põlemisel ei teki tuhka, suitsu ega häirivad lõhnu. Kliendid on selle toote kohta head tagasisidet andnud, aga eks igaühel on oma lemmikud.

Pärast süütegeeli või -vedeliku lisamist tuleb põleti peale korralikult kinnitatada pealmine osa (õhuavadega) - sellega on mugav reguleerida ka leegi laiust ja tugevust. Reguleerida tasub mõlemal juhul, nii geeli/pastat kui vedelikku kasutades.

Pärast kasutamise lõpetamist kustutage leek selleks ette nähtud leegi summutajaga. Enne fondüüpoti ja põleti liigutamist oma kohalt on kindlasti oluline oodata, et see jahtuks.

Soovitused veel

  • Fondüüsegu teha valmis eraldi potis ning siis valada see ümber fondüünõusse.
  • Fondüünõu ja põleti on selleks, et fondüüd serveerida ja hoida fondüüsegu soojana.
  • Savist tehtud fondüüpotte tasub hoida vees 1-2 tundi enne kasutamist. Seda võib teha (aga ei pea) enne igat kasutuskorda, sest see pikendab poti kasutusaega.

 

 

Lisainfo
Lisainfo
Kaal (g) 1000