Product
Toggle Nav
Minu ostukorv

Elektriline rakletimasin Pro Mini (Boska)

37,95 €
Saadaval
SKU
217291

Korralda mõnusalt maitsev rakleti-õhtu! Selle kahele inimesele sobiva Raclette Mini abil on teil kõik vajalikud tööriistad olemas. Süüdake küünlad, pange mängima lõõgastav taustamuusika ja serveerige kõige maitsvamaid värskeid hõrgutisi. Küpsetage ja grillige oma lemmikjuustu, köögivilju ja lihatükke.
Jah! Tahaks veel!

Kiirtellimus / Helista poodi

LAI VALIK
juustud ja tarvikud

ANNAME MAITSTA
proovi enne ostmist

HEAD NÕUANDED
juustutarkused

ÕIGE JUUSTUPABER
juust säilib kaua

Üksikasjad

Kas plaanite romantilist õhtut kahele? Korralda maitsev rakleti-õhtu! Selle kahele inimesele sobiva Raclette Mini abil on teil kõik vajalikud tööriistad olemas. Süüdake küünlad, pange mängima lõõgastav taustamuusika ja serveerige kõige maitsvamaid värskeid hõrgutisi. Küpsetage ja grillige oma lemmikjuustu, köögivilju ja lihatükke.
Jah! Tahaks veel!

Aeglase toidu raclette
Komplekt koosneb kütteelemendiga alusest, kahest pannist, kahest spaatlist ja eemaldatavast grillplaadist. See on super mugav! Kas teile ei meeldi nõusid pesta? Pole probleemi. See komplekt sobib nõudepesumasinas pesemiseks, välja arvatud elektrielement.

Fantastiline kingitus
Selle komplekti Šveitsi traditsiooni kandvas, samas värske, kaasaegse kujundusesega avaldate oma külalisele kindlasti muljet. Väikese ja kompaktse vormi tõttu on komplekti lihtne hoiustada. See komplekt olgu küll iga juustuarmastaja ja aeglase toidu fänni köögis! Kas teie sõpradest või lähedastest keegi armastab väga juustu? See on talle väärt kingitus! 

Lisainfo
Lisainfo
Kaal (g) 2