Juustukuningate Stuudio asub Tallinna kesklinnas, bussijaama lähedal, aadressil Masina tn 20.

   

 

Juustude degustatsioonid 

Siin korraldame toredaid juustukoolitusi eesti või inglise keeles, Small Talk koolitusivahvaid kokkamisõhtuid ja muudki põnevat. Jälgi reklaami Juustukuningate facebooki lehel.

Ruumide rentimise võimalus

Hoolivatele inimestele saame neid ägedaid ruume ka välja rentida - näiteks seminariks, õhtusöögi kohaks, koosolekuks, kokkamisõhtuks või peoks. Kirjuta meile armastanjuustu@juustukuningad.ee - kirjelda oma soovi, lisa inimeste arv, kuupäeva/kellaaja soov ja erisoovid ning me teeme pakkumise. Hinnad on meil soodsad ja sisaldavad: 4 avarat ruumi, 2 ekraani, wifi, magnettahvel, 1 parkimiskoht.

Kaasa võib tuua ja kohapeal tarbida oma sööke ja jooke. Kohapeal saab osta ka juustutarvikuid jm väikest valikut Juustukuningate tooteid soodsama hinnaga kui juustupoes.

Rentimisel saab enda kasutusse 4 ruumi. Vaata videotuuri siin.

 • Lounge ruum 1. korrusel, kus on diivanid, TV, garderoob. See ruum sobib hästi tervitusjoogi pakkumiseks saabujatele, niisama mõnusaks ajaveetmiseks vms.
 • Suur ruum, kus on lauad, toolid, suur ekraan, kööginurk. See ruum sobib hästi seminariks, juustukoolituseks, kokkamisõhtuks, koosolekuks, peoks vms. Laudu (kokku 5 tk) saab paigutada pika lauana, ruudukujuliselt või eraldi. Istuma mahub kuni 30 inimest, õhtusöögiks soovitame mugavalt paigutada pigem 8-14 in.
 • Kontorituba, kuhu saab vajadusel eralduda, kui seminari käigus on arutelusid väiksemates gruppides.
 • Allkorruse ruum, kus on juusturiiulid, saar ja pokkerilaud - sobib näiteks suurema ürituse tantsukoopaks või pokkeriruumiks.

Tegevuste ideed

 • Juustukoolitus sh juustud, kastmed, snäkid, soovi korral vein ning presentatsioon kestusega 30 min kuni 2,5 h (vastavalt soovile). Keelevõimalused: eesti, inglise, hollandi. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Kokkamisõhtu st kokkamine ägeda juhendajaga, retseptid ja 3-käiguline õhtusöök koos lauavee ja tee/kohviga. Õhtusööki valmistada ka ise - meilt saab rentida õhtusöögi-nõud (kuni 20 komplekti), lauakaunistused ja klaasid. Istekohti on meil küll kuni 30, aga õhtusööki on mugavam nautida kuni 20 inimesega ning kokkamisõhtule tasub arvestada kuni 14 inimest. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Seminar, tiimiüritus, koolitus, strateegiapäev vms - meie ruumid ja lauad-toolid on lihtsalt ümber paigutatavad vastavalt vajadusele, näiteks teatri stiilis või aruteludeks meeskondade kaupa. Istekohti on 30, laudu 5. Ekraane on 2. Muide, me pakume ka 15 min kiir-juustukoolitust, mis sobib hästi seminari kohvipausiks. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Small Talk ja Suhtluskunsti seminar - sobib hästi lisandväärtuseks tiimiüritusele, on meeleolu tõstev, hariv ja praktiline, sisaldab ka toredaid harjutusi. Läbiviija on Juustukuningate brändingu autor, pikaajalise turunduse, müügi- ja kliendisuhete juhtimise kogemusega koolitaja ja coach, Merit Wassenaar. Kestuse variandid: 1-4,5 tundi, täpsed fookusteemad saab eraldi kokku leppida. Vaata näiteks siit. Küsi lisainfot ja pakkumist: merit@juustukuningad.ee.
 • Pokkeriõhtu sõpradega. Meil on pokkerilaud ja muud vajalikud tarvikud, saab korraldada ka juhendatud õppe või meeleoluka võistluse. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Vastuvõtt või pidu. Meie avarad ruumid sobivad suurepäraselt, paiknedes läbi 2 korruse, kõrged laed, muusika võimalus, ekraanid, lauad-toolid, mahutavus istumisega kuni 30 in, vabamas formaadis kuni 60 inimest. Küsi pakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Pakume veel mitmeid huvitavate tegevuste võimalusi, mida on tore liita oma ürituse osaks. Näiteks kunsti töötoad Eesti disaineritega (nahakunst, ehte valmistamine), pillimeeste esinemine või taustamuusika jms. Huvi korral küsi täpsemalt: armastanjuustu@juustukuningad.ee.
 • Oma korraldatud tegevused, näiteks koolitus, kokkamine, meisterdamine. Küsi rendipakkumist: armastanjuustu@juustukuningad.ee.

 

Stuudio kodukord

 • OLE HOOLIV. Palume käituda hoolivalt, nagu oma kodus.
 • ÄRA SUITSETA. Palume ruumides mitte suitsetada, ka mitte e-sigarette.
 • KENA KORD. Ruumid võib korrastada ise või tellida lisatasu eest koristuse meilt.
  Kui valik on ise korrastamine, siis siin väike check list:
  - Lahkudes palume jätta ruumid samasse seisukorda nagu need olid saabudes.
  - Nõude kasutamisel palume nõud ja klaasid kööki tuua ja nõudepesumasinasse panna.
  - Palume oma prügi välja viia - prügikastid asuvad õues, köögi poolses küljes.
 • PARKIMINE. Vabade kohtade olemasolul kuni 3 parkimiskohta köögi poolses küljes. Masina tn tasuta parkimine.
 • WC. Tualetid asuvad välisukse kõrval, koridoris.
 • DESINFITSEERI KÄSI. Käte desinfitseerija asub seinal, välisukse kõrval.
 • ARVELDAME ETTE. Arve teeme tavaliselt enne sündmust, kohapeal tarbitud toodete eest saab tasuda peale üritust.