Toggle Nav
Minu ostukorv
  • Plazathemes/bannerslider/images/b/a/banner7-11.jpg

    Tere tulemast
    kuninglikku
    juustumaailma!

    Juustukuningate missiooniks on arendada juustukultuuri Eestis ja tuua eestimaalasteni kvaliteetne juust mõistliku hinnaga. Juustukuningate valikust leiad palju erinevaid juustusorte, -tarvikuid, -kastmeid, snäkke ja kingitusi.

4 põhjust meid külastada

 

Juustupoodide asukohad

Väljaspool Eestit

Meil on Lätis, Sloveenias, Ukrainas ja Tšehhis kokku ligi 60 frantsiisipoodi.

Meie blogiUudised.

Hakka ettevõtjaks koos Juustukuningatega!

Meil on Sulle tore uudis, kui sul on soov alustada väikeettevõtlusega ja sulle meeldib Juustukuningate ärikontseptsioon. Me pakume võimalust alustada uhiuue juustupoega linnas, kus Juustukuningaid veel ei ole, samuti võime arutada võimalust võtta ettevõtjana üle mõni olemasolev kauplus.

28veebruar
Jätka lugemist

Õnneks pole palju vaja – tükikest juustu ja head lugemist!

Juustukuningatel on suur rõõm alustada koostööd kvaliteetajakirjaga Edasi. Sellel koostööl on väga loogiline ja maailmavaateline põhjus. Kliki ja loe Edasi. :)

30mai
Jätka lugemist

Töö Viimsis: klienditeenindaja

Pakume graafiku alusel 80% koormusega tööd Viimsi keskuse juustupoes klienditeenindaja ametikohal. Ootame tutvustust aadressile viimsi@juustukuningad.ee kohe või hiljemalt 27. augustil 2021.

17august
Jätka lugemist

Juustukuningate Stuudio

Juustukuningate stuudios saab korraldada seltskondade juustukoolitusi või rentida ruume näiteks seminariks, õhtusöögiks, kunsti töötoaks, vastuvõtuks, koosolekuks, kokkamisõhtuks või peoks.

27juuli
Jätka lugemist

Small Talk ja suhtluskunst

Muutuvas maailmas ja olenemata erialast on üha tähtsam olla meeldiv, meeldejääv ja mõjuv sõnumite esitaja. Suhtlusoskusi saab arendada. Seminaril räägime võimalustest ja praktiseerime läbi lihtsate ja lõbusate harjutuste, kuidas teadlikumalt sillutada tee sisuka ja hea dialoogini ning olla veenev esineja.

08juuni
Jätka lugemist